• kontakt@mandalawroc.pl

Mandala Wrocław – tu otrzymasz pomoc

 

Mandala to prywatny ośrodek leczenia uzależnień. Jeżeli czujesz, że masz problem, bo nałóg bierze górę nad twoim życiem, rozważ możliwość podjęcia leczenia w Mandali. Czekają cię tam liczne zajęcia, które pomogą ci wyjść z nałogu lub depresji i rozpocząć nowe życie. Pacjentami opiekuje się wykwalifikowana kadra (lekarze, terapeuci i psycholodzy). Opiekunowie w indywidualny sposób odnoszą się do każdego z pacjentów. Mandala to skuteczna i profesjonalna pomoc w walce z alkoholizmem, narkomanią, lekomanią, z uzależnieniem od hazardu oraz z depresją i nerwicą.

Podopieczni, którzy trafiają do ośrodka, przechodzą najczęściej detoks, czyli odtrucie organizmu. Kolejnym etapem jest terapia i uczęszczanie na rożnego rodzaju zajęcia. W Mandali zwraca się też dużą uwagę na pracę pacjenta – liczą się jego chęci o zaangażowanie w leczenie. Ośrodek znajduje się w świetniej lokalizacji, sprzyjającej terapii. Mandala uczy, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości i jak zachować abstynencję po opuszczeniu ośrodka lub jak uchronić się przed kolejnymi epizodami depresyjnymi.

Czas pobytu w ośrodku zależy od pacjenta i jego potrzeb, ale zazwyczaj terapia trwa kilka tygodni. Mandala dba o to, aby zarówno pacjenci, jak i ich rodziny zaznały szczęśliwego życia.